Дрова та Дошка

В усі часи, а в наш час особливо, перед підприємствами стояла задача мінімізації витрат та зниження негативного впливу на навколишнє середовище. Дуже часто трапляється так, що матеріали, які не використовуються в конкретному виробництві, є цінною сировиною для іншого. Наша фірма - не виняток. Ми маємо в наявності матеріали, які для нашого обладнання або технологічного циклу не є зручними, але можуть бути використані на будівництві або у домашньому господарстві. Ми пропонуємо:

  • Дошку обрізну, ширина якої 100 мм, товщина 20 мм та довжина 2 м. Дошка високої якості, ціна якої значно дешевше ніж в магазині або на ринку. Можливо застосувати для виготовлення парканів, опалубок, для риштування дахів. Можна обшити, наприклад, гараж або балкон. За невелику доплату ми можемо її порізати в розмір або рейсмусовати. Варіантів використання безліч–  все обмежене тільки Вашою уявою!
  • Щити, збиті з вищезгаданої дошки, для виготовлення парканів. Висота 2м, довжина та щільність заповнення– за бажанням замовника.
  • Дрова. Для пікніків, камінів, опалення... Приїжджайте та забирайте. Можлива доставка нашим транспортом, але партія буде достатньо великою.

За необхідності, консультацію по використанню цих матеріалів у Вашому господарстві може надати досвідчений спеціаліст.

ДЗВОНІТЬ!!!  (097) 322-28-56 - Роман