европоддон ціна Україна


Европоддон ціна УкраїнаЯким би не було необхідним обладнання, є приємна річ, коли в інтернеті шукають европоддон - ціна. Україна не може похвалитися багатством різноманітності компаній, які виробляли б вироби з деревини і дощок. Насправді наша компанія «Палет-експерт» на сьогоднішній день є єдиною компанією в Києві та однією з небагатьох в країні, до якої звертаються з усієї України за европіддонами, ціна яких не б'є по кишені потребуючих підприємців, адже піддони європейського зразка передбачають, хоч і не обов'язково, їх використання в поставках на експорт за кордон.

Якщо ви шукаєте, де можна замовити европоддон, ціна (Україна) продукції буде відома в процесі замовлення. Для цього Вам достатньо просто зателефонувати нам по телефону.


Піддони даного зразка виробляються з ялини, сосни або ялиці і витримують до 1500 кг ваги. За Вашим бажанням наші співробітники можуть також провести додаткову сушку, нанесення логотипу Вашої компанії або піддати термообробці европоддон (Україна, ціни можна дізнатися за телефоном).

Так як ми є поки що єдиними виробниками хороших за ціною европоддонів в Україні, ми стежимо за якістю своєї продукції. Наприклад, ми передбачили, щоб до наших піддонів можна було закріплювати розсипчасті вантажі за допомогою ременів. Також результати нашої роботи регулярно перевіряє Фітосанітарна служба України, на що вказує той факт, що всі наші піддони позначені маркуванням, що є ще великим плюсом для підприємців, чия діяльність орієнтована на експорт товарів або зберігання вантажів на складах.

Якщо Ви зацікавлені в купівлі европоддонів в Україні, ціни можете дізнатися, звернувшись до наших співробітників за телефоном або заповнивши форму на нашому сайті онлайн.