Піддони купити

Піддони купитиПіддон - річ корисна, якщо потрібно убезпечити вантаж від намокання знизу або перевезти його з одного місця в інше. Піддони купити бажають власники складів, торгових точок, промислових підприємств. Дерев'яний піддон нагоді і для продуктів харчування, і для товарів іншого характеру. Піддон (палета) дозволить безпечно піднімати, опускати, транспортувати вантаж із застосуванням спеціальних навантажувачів. Завдяки особливій конструкції тари вила навантажувача надійно закріплюються в спеціальних пазах піддону, завдяки чому робота з вантажем, розміщеним на ньому, буде здійснена і швидко, і безпечно.

В Україні можна купити піддони як гарної якості, так і неналежної. Залежить якість палет, насамперед, від використовуваної деревини. Дошки для піддонів повинні бути міцними, досить гнучкими, ні в якому разі не повинні бути гнилими або пошкодженими. Найкраще для виробництва палет підходять дошки з хвойних сортів дерева. Тому, перш ніж піддони купити, слід поцікавитися, з якої деревини вони були зроблені. Від того, наскільки гарні дошки і яка їх товщина, залежатиме термін експлуатації піддонів, а також інші експлуатаційні характеристики.

Якщо піддон дійсно хороший, був зроблений відповідно до технології, відповідає вимогам якості, його можна використовувати безліч разів протягом декількох років. Такі піддони купити буде вигідно не тільки в новому стані, але навіть у стані б / у. Природно, перед покупкою слід уважно оглянути піддони на наявність пошкоджень, які виріб міг отримати в процесі експлуатації. Трохи уважності, і відмінні старі піддони зможуть служити Вам не гірше, ніж ті, що виготовлені нещодавно.

У компанії «Палет-експерт» нові і вживані піддони купити можна в будь-якій кількості і за гарною ціною.

Наша компанія для виробництва палет використовує чудове італійське обладнання, завдяки чому наші клієнти мають можливість недорого купити піддони відмінної якості.