Термообробка дерева

Термообробка дереваТермообробка дерева - це технологічний спеціальний процес, якому піддають цей матеріал з метою зміни деяких характеристик та особливостей натурального дерева. Перш за все, змінюється колір деревини. При термічній обробці деревини, відбуваються особливі процеси, які мають спільні властивості з процесом старіння матеріалу. З дерева виходить зайва волога, а залишається лише необхідний об'єм вологи для того, щоб зберегти нормальну, природну структуру матеріалу.

Але при термічній обробці деревина не тільки змінює своє забарвлення на темніше. Також поліпшуються і її деякі характерні технічні особливості. Трохи збільшується твердість матеріалу і суттєво покращується його стабільність - дерево набагато краще переносить в майбутньому різні перепади вологості повітря, що дуже важливо при експлуатації будь-яких паркетних виробів з цього натурального матеріалу.

Термообробка дерева або фумігація - це спеціальний вид обробки цього матеріалу, який просто необхідний в наш час, оскільки виникає безліч складнощів і проблем перевезення вантажів з використанням спеціалізованої дерев'яної тари без відповідної обробки. Особливо багато складнощів виникає при трансфері харчових продуктів за межі країни.

Компанія «ІНТЕРПАЛЕТА» виконує термообробку дерева у відповідності з усіма міжнародними нормами і стандартами.

Термообробка дерева компанією «ІНТЕРПАЛЕТА» зробить можливим митне оформлення вантажів на дерев'яних піддонах.