Купити європіддони в Україні

Піддон - винахід, який прийшов до нас ще з минулого століття. Спочатку піддон називався інакше і мав більш просту конструкцію. Це був просто збитий з дощок щит. Його використовували для складування та зберігання найрізноманітніших товарів. З тих пір цей вид тари не втратив своєї затребуваності, а навпаки став ще більш популярним. Зараз на піддонах не тільки зберігають найрізноманітнішу продукцію. Їх також використовують для транспортування вантажів.

Купити європіддони в УкраїніЄвропіддон - особливий різновид дерев'яних піддонів. Їх відмінною рисою можна вважати спеціальні розмірні параметри, прийняті Євросоюзом. Тим, хто збирається купити європіддони в Україні, також слід знати, що тара така підлягає обов'язковій термічній обробці. Товари на піддонах, які не пройшли санітарну обробку, за кордон вивести не вдасться. Експортери різної продукції прагнуть купити європіддони в Україні досить часто. Крім документації на товар на митниці доведеться також надати документи на піддони, а саме Акт про проходження термообробки і Фітосертіфікат.

Європіддони купити в Україні досить просто. Як вже було сказано, тара така дуже популярна. Так як попит народжує пропозицію, європіддони придбати абсолютно не складно. При чому купити можна як нові піддони, так і піддони в стані б / у. Популярність дерев'яних піддонів обумовлена більшою мірою зручністю такої тари та її низькою вартістю. В Україні європіддони купити бажають виробники різноманітної продукції, торгові підприємства, власники складів з вантажоперевезення.

Звернувшись у наше підприємство, можна недорого і в будь-яких кількостях купити європіддони в Україні.

Ми можемо запропонувати на вибір як нові європіддони власного виробництва, так і піддони б / у в хорошому стані. Є бажання купити європіддони в Україні? Телефонуйте в «Палет-експерт».