Виготовлення піддонів на замовлення

Виготовлення піддонів на замовленняПіддони являють собою допоміжні пристрої для зручного складування і переміщення різних товарів, готової продукції та напівфабрикатів. Вони є важливою і невід'ємною частиною будь-якого сучасного складу, виробничого цеху, де виробляється та чи інша продукція. Тому виготовлення піддонів на замовлення є в Україні на сьогоднішній день досить актуальним.
Одним з найбільш значущих параметрів піддонів є їх міцність, стійкість до високих навантажень, так як зберігати або транспортувати буває необхідно значні вантажі. Тому для виготовлення піддонів на замовлення повинні використовуватися тільки якісні матеріали, які пройшли необхідну обробку.

Виготовлення піддонів на замовлення дозволяє купувати не стандартних розмірів піддони, а з необхідними Вам, відповідно до особливостей габаритів Ваших вантажів. Залежно від використовуваного сорту деревини, розмірів буде залежати ціна. В цілому, від підприємства, яке виготовляє піддони залежатимуть терміни, вартість і якість виробленої продукції. Співпрацюючи з перевіреним виробником, Ви будете впевнені, що Ваші піддони (палети) будуть виготовлені коректно, в строк, а в їх надійності не доведеться сумніватися.

Професійне виготовлення піддонів на замовлення здійснює компанія «Палет-Експерт».

Ми пропонуємо оперативне виготовлення піддонів на замовлення різних розмірів (за ескізом) і конфігурацій. Крім того, ми також здійснюємо термообробку готової продукції, яка необхідна при використанні піддонів для транспортування за кордон.

Вас цікавить надійне виготовлення піддонів на замовлення за лояльними цінами? Тоді телефонуйте нам!