Виробництво піддонів

Виробництво Піддонів Виробництво Піддонів

Виробництво нових піддонів організовано на сучасному високопродуктивному італійському обладнанні, адаптованому під умови України. Автоматизований практично весь виробничий процес, починаючи від порізки шашок і закінчуючи випалюванням логотипів. Така організація дозволяє знизити ціну за рахунок масовості виробництва і високої продуктивності праці, а також мінімізувати вплив горезвісного "людського фактора". У 2016 році для отримання ліцензії EPAL була впроваджена система багаторівневого контролю якості виробленої продукції.

Сушильний комплекс, з одночасним завантаженням більше 3000 стандартних піддонів, дозволяє виробляти:

  • сушіння піддонів з метою зниження вологості до 22%, для відповідності вимогам ДСТУ і EPAL,
  • термообробку піддонів згідно з вимогами IPPC з отриманням Акту термообробки і фітосанітарного сертифіката.
  • сушіння і термообробку практично будь-якої дерев'яної тари як окрему послугу.
На автоматичному обладнанні виробляються стандартні піддони EPAL1 розмірами 800х1200х145мм. Піддони нестандартних розмірів і типів ми виробляємо за допомогою пневмопістолетів, як і більшість виробників в Україні. Бригада, яка виробляє нестандартні піддони складається з досвідчених збирачів, регулярно проходять атестацію та підвищення кваліфікації.

На піддони, які вироблені нашою фірмою і пройшли термообробку, спеціальною машиною наноситься випалюванням маркування. Це маркування має унікальний номер, що дозволяє виділити наші піддони серед вироблених іншими підприємствами. Це своєрідний знак якості. Ми несемо відповідальність за свою продукцію!

Піддони, випущені під маркою EPAL в овалі, мають випалений номер ліцензії. Він теж унікальний.

За бажанням замовника, як окрема послуга, на двох протилежних (довгих) сторонах піддону, може бути випалений логотип фірми, якесь умовне позначення і тп. Маркування дозволяє відрізняти свої піддони від інших в разі використання їх як поворотної тари, може працювати на впізнаваність марки. Має сенс при замовленні великих партій піддонів, тому що вартість виготовлення індивідуального клейма досить висока.

Пиломатеріал, який використовується для виробництва піддонів, закуповується у надійних і перевірених постачальників, з якими нас пов'язують багаторічні відносини, але, незважаючи на це, проходить ретельний контроль якості, потім сортується. Матеріал, який не планується використовувати негайно, готується до зберігання. Технології зберігання матеріалу, що застосовуються нашою фірмою, дозволяють уникнути втрати деревиною товарного виду- появи цвілі, грибка і т.п. Не страшні цвіль з грибком і готовим піддонам, тк вони проходять сушіння і термообробку в сушильних камерах. Ця операція вбиває також шкідників деревини та карантинні організми.

Резюмуючи все вищесказане, можна стверджувати, що на сьогоднішній день наше виробництво є одним з найпрогресивніших в Україні. Зусилля наших інженерів, технологів і менеджменту спрямовані на те, щоб завжди пропонувати нашим клієнтам тару найвищої якості, зберігаючи привабливу ціну!