Європіддони Київ

Надійна дерев'яна тара, покликана забезпечити просте складування і перевезення вантажів, необхідна в Києві багатьом підприємствам і організаціям. Для цього в більшості випадків використовують піддони різних розмірів. Великою популярністю користуються європіддони. У Києві саме цей вид тари знайшов найбільше застосування при необхідності транспортування вантажу за кордон.

Виробництво європіддонів в Києві здійснюється за міжнародним стандартом, який використовується в багатьох країнах. Така тара має універсальний розмір - 800х1200х145 мм. До якості сировини для виготовлення європіддонів виробником повинні пред'являтися високі вимоги: деревина повинна пройти сушку, спеціальну обробку, кріплення дощок між собою повинно здійснюватися за допомогою надійної фурнітури.

Вартість європіддонів в Києві різна. Ціна буде вище або нижче залежно від стану (нові або бу), використаних для виготовлення матеріалів, виробника, додаткових факторів (фітосанітарна обробка, нанесення логотипу і так далі).

Надійні європіддони (Київ) можна недорого і надійно купити в компанії «Палет-експерт».

Ми є одним з найбільших виробників і постачальників дерев'яної тари на українському ринку і можемо запропонувати великий асортимент якісної продукції. У нас Ви зможете підібрати європіддони (Київ) нові або ж в бу в хорошому стані, які ми ретельно відбираємо і сортуємо. Якщо у Вас є необхідність в консультації, то Ви можете замовити прямо на сайті безкоштовну допомогу наших фахівців.

Якщо Вас цікавлять європіддони (Київ), які довго і надійно прослужать, то звертайтеся до нас.