Скільки коштують європіддони (ціна)

Скільки коштують європіддони цінаПрактично кожного підприємця, який збирається транспортувати свою продукцію в межах і за межі України, цікавить, скільки коштують європіддони. Ціна залежить від кількох основних чинників.

Перш за все, варто відзначити, що європіддони - це транспортувальна тара розміром 800х1200 мм. Вантажопідйомність такої тари складає приблизно 1200 кілограмів. Виготовляється тара з різних порід дерев. Під час її придбання потрібно звертати увагу не тільки на те, скільки коштують європіддони. Ціна її може бути прийнятна, а якість - низька. Всі дерев'яні піддони високої якості відповідають чинним стандартам ГОСТ, мають правильні розміри і рівну форму. В обов'язковому порядку вони проходять процедуру термообробки, яка дозволяє зробити їх придатними для транспортування харчової продукції. Їх висока якість повинна підтверджувати затверджений сертифікат фітосанітарної служби України. В такому випадку, скільки коштують європіддони (ціна їх в основному невелика) не так і важливо. Важливим є те, що Ви зможете транспортувати свою продукцію на законних підставах не тільки в межах України, а й до країн Європи.

Вас цікавить, скільки коштують європіддони? Ціна їх вигідна в компанії «Палет-експерт»!

Наша компанія є виробником дерев'яної транспортувальної тари високої якості. Вся продукція проходить термообробку і відповідає санітарно-епідеміологічним вимогам. Купуючи її, Ви можете бути впевнені в тому, що Ваш товар буде надійно упакований і захищений від механічних пошкоджень. До того ж Вас обов'язково порадує відповідь на питання про те, скільки коштують європіддони. Ціна нашої продукції невисока, оскільки ми її виробляємо, а не перепродуємо.

Достатньо зателефонувати нам, щоб дізнатися точно, скільки коштують європіддони. Ціну та іншу інформацію наші представники розкажуть Вам під час безкоштовної консультації. Дзвоніть прямо зараз!