Євро піддон 1200

Складно собі уявити собі велику торговельну компанію, яка б не користувалася європіддонами на різних етапах своєї діяльності. Працює фірма всередині країни або ж веде зовнішньоекономічну діяльність - в будь-якому випадку для транспортування і зберігання продукції на складі необхідні дерев'яні палети. Існує кілька різновидів таких виробів. Особливою популярністю користується піддон розміром 800х1200х144 і загальновживаним назвою «европоддон». Для виробництва такого типу євро піддону 1200 використовують деревину не нижче 2-го сорту.
Євро піддон 1200 виготовлений у відповідності з усіма стандартами і технічними умовами можна придбати в Україні в компанії «Палет-експерт». Саме в цю компанію варто звернутися, якщо Ви хочете бути впевненим у високій якості палет. Ми виробляємо дійсно надійні, стандартизовані, безпечні і прості у використанні євро піддони 1200, які можна вільно використовувати для експорту продукції до країн Європи.
«Палет-експерт» - це ліцензований виробник євро піддонів 1200, в якості продукції, надійності поставок і доступних розцінках якого переконалися вже тисячі вітчизняних компаній.

Якщо Вам знадобився євро піддон 1200 відмінної якості за помірною ціною з швидкою доставкою, то Вам з цього питання варто звернутися у фірму «Палет-експерт».

Ми піклуємося про свою репутацію провідного виробника европоддонв в Україні, тому ретельно стежимо за якістю кожного виробу і практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ви точно не пошкодуєте, якщо приймете рішення замовити дерев'яні піддони саме у нас!