Піддони на замовлення

Піддони на замовленняПіддони дерев'яний - це невід'ємний атрибут будь-якого складського приміщення. Піддони використовують для безпечного зберігання та транспортування срізноманітних товарів. Ці нехитрі вироби з дерева є невід'ємною частиною вантажоперевізних заходів. Вони захищають важкі вантажі від пошкоджень, вологи, бруду.

Піддони можуть бути різних розмірів і форм. Компанії, що займаються виготовленням дерев'яної тари можуть на вашу вимогу зробити піддони стандартного типу або зробити партію нестандартних. Виготовлені на замовлення піддони будуть відповідати тим параметрам, які вкаже в кресленні замовник. Послуга виробництва піддонів особливого розміру дуже зручна в тих випадках, коли стандартна тара не може забезпечити максимальної зручності та ефективності. Піддони на замовлення виготовляються з твердих сортів дерева. Хороша деревина і дотримання всіх технологічних норм - це гарантія довговічності і надійності піддонів. Дерево - матеріал, що володіє декількома перевагами, якщо порівнювати з металом і пластиком. Піддони (на замовлення або стандартного типу) з деревини набагато легше, ніж металеві, і вже точно краще піддаються ремонту, ніж пластикові. Насправді, ламаються піддони не часто. Виробники такої тари заявляють оптимальний термін експлуатації - 5 років.

Підприємство «Палет-експерт» виготовить в будь-яких кількостях піддони на замовлення за вашими кресленнями.

У випадку потреби піддони на замовлення можуть бути термічно оброблені, як того вимагають фітосанітарні правила перевезення товарів через державний кордон. Для кращої ідентифікації товару та презентабельності дерев'яної тари на піддонах (на замовлення) може бути випалений логотип вашої компанії та інші розпізнавальні позначки.