Продаж палетів

Продаж палетівЗвичним атрибутом будь-якого складу вже давно стали дерев'яні піддони (палети). Такий вид допоміжної тари дуже добре виручає торгові і транспортні компанії. Завдяки паллетам, що транспортована і реалізована продукція краще і довше зберігає свою якість. Розташовуючись на палетах, товари не торкаються землі, а тому менше схильні до ризику підмочування і псування. Завдяки паллетам, у продаж надходять сухі крупи, цукор, борошно, а також багато інших товарів найрізноманітнішого характеру.

Палети в Україні виготовляють спеціалізовані підприємства. Тут для виробництва піддонів є все необхідне обладнання. Втім, якість палет залежить не тільки від обладнання, але і від характеристик деревини. Продаж палетів, відповідних за якістю встановленим нормам, ведеться на підприємстві «Палет-експерт». Від виробника «Палет-експерт» надходять у продаж палети з найкращими експлуатаційними характеристиками. У виробництві піддонів наше підприємство використовує деревину належної якості. А тому і за якість кожного свого виробу ми можемо поручитися.

Палети - товар досить затребуваний. Багато споживачів підшукують в продажу палети хорошої якості за найбільш вигідною ціною. Варто відзначити, що вартість піддонів може варіюватися в залежності від виробника і постачальника. Якщо є бажання купити відмінні палети в Україні, звертайтеся на підприємство «Палет-експерт».

У «Палет-експерт» здійснюється продаж палетів у стані б / у і нових.

Ми самі виготовляємо палети, а також ремонтуємо ті, які вже були у вжитку. У продаж палети надходять в найкращому своєму стані. Переконатися в цьому особисто може кожен покупець.