Дерев'яний піддон Київ

Дерев'яний піддон КиївБудь сумлінну підприємець турбується про те, щоб обладнання та техніка виконували свої функції в повній мірі. До цього відноситься і збереження якості продукції. У процесі транспортування і зберігання продуктів харчування, сипучих і дрібних предметів важливу роль відіграє дерев'яний піддон. Київ нараховує сотні компаній, які можуть задовольнити всі побажання своєї аудиторії, проте не дотримуються елементарних правил безпеки і санітарних норм. Наявність на складах і активне використання дерев'яних піддонів дозволяє експортувати товари з Києва в інші міста України і навіть інші країни в безпечних умовах як для співробітників виробництва, так і для споживачів.

Створення піддонів обумовлено багатьма факторами. Найважливішим є забезпечення вентиляції вантажу. За рахунок цього коробки і мішки не відволожуються і мають більш тривалий термін зберігання. Також багато підприємців Києва використовують дерев'яні піддони в якості необхідності для експорту. Митна служба ретельно перевіряє наявність такого незначного обладнання. Так як в минулому тара ставала джерелом розвитку грибка та інших небезпечних мікроорганізмів, рішення використовувати в транспортуванні високоякісні палети скоротило кількість випадків зараження продуктів харчування.

У разі, якщо підприємство вирішує заощадити на обладнанні і вибирає не сертифіковані дерев'яні піддони, з Києва доставити товари в інше місто може бути проблематично. На митниці вантаж також можуть конфіскувати і утилізувати. З цієї причини наша компанія може надати палети EPAL за вигідною вартості.

У Вас є можливість зробити оптовий замовлення на покупку палет, якщо плануєте виходити на міжнародний ринок. У тому, щоб полегшити процес транспортування і зберігання вантажів, успішно справляється сертифікований дерев'яний піддон. Київ приваблює численні компанії розташуванням і зручностями. Також в столиці України розташовані склади і офіс нашої компанії, де Ви можете замовити піддони.

Своєчасна доставка якісних дерев'яних виробів гарантована. Щоб дізнатися більше про різноманітність моделей дерев'яних піддонів, Ви можете зателефонувати в офіс в Києві. Безкоштовна консультація доступна в будь-який день тижня.