Вартість європіддона

Європіддон - це піддон, який зроблений згідно з міжнародним стандартом Євро-1. Такий піддон повинен мати певні розміри. Ці розміри загальноприйняті, оскільки вважаються найбільш зручними для роботи спеціальної техніки (наприклад штабелера). Параметри 800х1200х145 мм були визначені, як стандартні. Саме ці параметри використовуються при виготовленні європіддонів.

Вартість європіддона може відрізнятися, якщо брати до порівняння ціни у різних виробників. Виробничі компанії і постачальники даного виду продукції аргументують більш високі ціни високою якістю деревини. Насправді, якість дерева, з якого повинен бути виготовлений піддон Євро-1, теж обмовляється у вимогах даного стандарту. Вартість європіддона найчастіше залежить від собівартості виробництва та цінової політики підприємства. У різних виробників ціноутворення здійснюється згідно різним принципам.

Вартість європіддона, як правило, буде завищеною, якщо купувати таку тару не у виробника, а у перекупника. Висока ціна в цьому випадку пояснюється витратами на посередницькі послуги. Якщо є можливість придбати піддони безпосередньо у виробника, краще так і зробити. Переплачувати немає сенсу. В Україні є компанії, які одночасно і виробляють, і продають європіддони. Саме з такими компаніями співпрацювати і вигідно, і зручно. Виробник зможе запропонувати споживачеві найбільш справедливу вартість європіддона, так як може і повинен відповідати за відповідність якості та ціни своєї продукції.

У компанії «Палет-експерт» вартість європіддона завжди оптимально прийнятна.

У «Палет-експерт» Ви зможете придбати піддони стандартні і нестандартні, нові та вживані, термально оброблені та необроблені європіддони. Вартість і якість нашої продукції Вам безсумнівно сподобаються.