Європіддон (Київ)

Європіддон (Київ)Європіддон - це особливий вид тари, який придумали і використовують для зручності зберігання і переміщення різних вантажів. Європіддон - це поняття вузьке. Так в Україні називають дерев'яні піддони, що відповідають певним вимогам європейського стандарту. Європіддон (Київ) повинен мати розміри 800х1200х145 мм. Товщина дошок настилу повинна складати 22 мм. Тільки тоді піддон можна вважати таким, який відповідає стандарту "euro-1".

У яких же сферах і на яких підприємствах може бути використаний європіддон в Києві? Піддони такого плану дуже зручні на складах промислових і торгових підприємств. На них можуть зберігатися продукти харчування, а також товари негастрономічного характеру. Завдяки спеціальній конструкції піддонів, з таким виглядом тари може безпечно і ефективно працювати складська навантажувальна техніка. Вантаж, зафіксований на піддоні, буде просто підняти на висоту, а також перевезти з однієї точки складу в іншу. Європіддон (Київ) також буде корисний для зберігання різних товарів. Завдяки європіддонові товар буде захищений від намокання знизу. Приміщення складів, виробничих цехів, кузови транспортних засобів не завжди мають ідеально чисту суху підлогу. У таких випадках використання європіддонів не так бажано, скільки необхідно.

Європіддон (Київ) виготовляється з міцної деревини, завдяки чому не схильний до частих поломок, швидкого зносу. Дерев'яний європіддон відрізняється тим, що легко піддається до  лагодження, чим ніяк не зможе похвалитися пластиковий. Хороший піддон - це піддон, термін експлуатації якого не може бути менше 5 років. Купити якісні піддони в Україні не важко. З цим питанням можна, наприклад, звернутися в компанію «Палет-експерт».

Високоякісний дерев'яний європіддон (Київ) - продукт, виготовленням якого займається компанія «Палет-експерт».

Європіддон (Київ), куплений у нас, без сумніву буде відповідати кожній з вимог європейського стандарту, а значить буде зручний у використанні і зможе служити довгий час.