Ціна європіддона 1200х800

Ціна європіддона 1200х800Транспортувальні і вантажно-розвантажувальні роботи є основною причиною того, що продукція піддається механічних пошкоджень. Тому до таких видів робіт ставляться особливі вимоги. Одна з вимог - використання піддонів. Її потрібно дотримуватися і для того, щоб зберегти продажний вид продукції, і для того, щоб її дозволили перевозити.

Піддони можуть бути з різного матеріалу, різного розміру і з різною вантажопідйомною властивістю. Найбільш поширені — дерев'яна євротара. Вона екологічно чиста, безпечна для навколишнього середовища і надійно захищає вантаж. Ціна європіддона (1200х800) до того ж прийнятна, оскільки дерево не є дорогим матеріалом. Тому вибравши дерев'яну тару, Ви зможете і скоротити кошти на упаковку своєї продукції, і дотримуватися сучасних вимог щодо її транспортування.

Точна ціна європіддона (1200х800) формується з урахуванням різних факторів. Перший і ключовий фактор - це сорт, до якого відноситься тара. Всього їх виділяють чотири. До вищого сорту відносяться нові тари, які повністю відповідають новим вимогам. Такі тари використовуються в країнах Європи. Перший сорт - це піддони, які за зовнішнім виглядом і технічними характеристиками практично відповідають новим тарам. Вони чисті і можуть використовуватися не більше трьох разів. Ціна європіддона (1200х800) такого вище, однак вона повністю виправдана.

Другий і третій сорт дерев'яних тар - це варіанти для підприємців, яким потрібно зробити одноразові поставки продукції і при цьому максимально скоротити витрати. Ціна європіддона (1200х800) третього сорту найнижча. При цьому він може бути забруднений і з невеликими механічними ушкодженнями у вигляді подряпин.

Ціна європіддона 1200х800 високої якості вигідна, якщо купувати його в компанії «Палет-експерт»!

Ціна європіддона 1200х800 у нас одна з найбільш прийнятних, тому що наша компанія - це виробник!