Палети купити ціна

Палети купити цінаДерев'яні палети - дуже поширений вид тари в нашій країні. Палети або піддони можна побачити сьогодні де завгодно, на ринках і в магазинах, на складах і в виробничих цехах. Палети дуже хороші тим, що ідеально підходять для роботи складської навантажувальної і підйомної техніки. Використовуючи палети і вилочний підйомник, наприклад, можна дуже швидко зняти партію товару з кузова машини, перевезти її до місця зберігання, підняти і поставити на потрібну полицю. Багато виробничих і торговельних підприємств прагнуть для своїх потреб купити палети. Ціна такої тари незрівнянно мала, якщо брати до уваги всю її корисність. Вартість палет також можна вважати низькою, якщо враховувати тривалий термін їх експлуатації.

В Україні можна за доступною ціною купити палети досить високої якості. Варто відзначити, що палети бувають різними. Відрізнятися вони можуть розмірними параметрами, особливостями конструкції, експлуатаційним терміном. Також палети можна класифікувати за вантажопідйомністю. У продажу можна знайти піддони, що витримують навантаження 800, 1000 і 1500 кг. Вагу до 2500 кг здатні витримувати посилені палети. Купити (ціна може бути вище) такі піддони корисно буде для тих підприємств, яким необхідно зберігати, вантажити і перевозити товари з особливо великою вагою.

Також розрізняють палети нові і б / у. У чому їх різниця, зрозуміло кожному. І ті, й інші палети можуть бути досить міцними і довговічними. Збираючись купити палети, ціну і якість виробів краще зіставити відразу. Так можна зрозуміти, чи вартий конкретний піддон призначеної ціни, або можна пошукати більш вигідну пропозицію.

У компанії «Палет-експерт» можна дуже вигідно нові і б / у палети купити (ціна лояльна) для вирішення найрізноманітніших завдань.

Наш асортимент досить широкий і різноманітний. Кожен, хто вирішить палети купити (ціна прийнятна) у нас, точно отримає те, що йому потрібно.