Купити європалети в Україні

Купити європалети в Україні можна в різних містах і у різних виробників. Не завжди пропоновані для покупки палети будуть якісними. Досить часто під виглядом хороших піддонів продаються піддони неналежної якості. Давайте ж розберемося, як відрізнити хороший піддон від недостатньої хорошого і зовсім поганого. Зробити це не так важко, як здається. Для цього необхідно зовсім трошки знань і максимум уважності.

Купити європалети в УкраїніПерш ніж купити європалети в Україні, не полінуйтеся поцікавитися у продавця, з якої деревини вони були зроблені. Придатними для виробництва піддонів дошками будуть дошки, зроблені з деревини ялиці, смереки, сосни, модрини, а також дошки з деревини листяних порід (вільха, береза, дуб, бук та інші). Вихідний матеріал не повинен ні в якому разі мати явних ознак пошкоджень, сучків діаметром більше сантиметра, гнилих ділянок, ділянок, поїдених комахами, сторонніх включень та інших недосконалостей. Підприємства, які піклуються про своїх клієнтів і свою репутацію, використовують в роботі тільки гарну деревину, що відповідає всім вимогам. Поки в нашій країні функціонують такі компанії, високоякісні європалети купити в Україні буде не важко.

Європаллета - піддон, який повинен відповідати особливим параметрам. Це:

  • стандартний розмір (800х1200х145 мм);
  • товщина дошок настилу (22 мм);
  • особливу будову із захопленнями для вил навантажувача.

Палети такого типу використовуються на різноманітних за видом діяльності підприємствах. Найчастіше купити європалети в Україні потрібно для потреб складських приміщень, великих торговельних підприємств, залів гіпермаркетів, транспортних компаній.

«Палет-експерт» - виробнича компанія, в якій можна за розумною ціною купити європалети в Україні.

У своїй діяльності ми використовуємо інноваційне італійське обладнання і деревину виключно належної якості. Клієнтам, які бажають дійсно якісні європалети купити в Україні, варто в першу чергу звернутися в «Палет-експерт».