Європіддони купити Київ

Європіддони купити КиївЄвропіддони- вкрай необхідне пристосування, коли мова йде про завантаження / розвантаження і транспортування товару. Дерев'яні європіддони є для більшості підприємств одними з найбільш затребуваних за рахунок своєї міцності, вантажопідйомності та довговічності. Часто європіддони купити в Києві потрібно для перевезення вантажу за кордон. До таких виробів пред'являються особливі вимоги, в числі яких обов'язкова фітосанітарна обробка.
За розмірами всі європіддони можна розділити на два стандартних види: 800х1200 мм (їх називають полегшеними) і 1000х1200 мм. Однак, деякі виробники дерев'яної тари можуть запропонувати європіддони купити в Києві нестандартних розмірів на вимогу замовника.
Вартість розглянутої продукції буде змінюватись в залежності від якості (в першу чергу матеріал), стану (можна купити європіддони в Києві нові або б / у), розмірів, а також виробника. Досить часто фінансове становище підприємства дозволяє придбати тільки б / у піддони. Такі вироби відсортовані залежно від їх стану, деякі з них за якісними характеристиками не поступаються новій продукції.

Якщо Ви бажаєте купити якісні європіддони (Київ) за низькою ціною, то звертайтеся в компанію «Палет-експерт».

Ми є найбільшим виробником піддонів в Києві, тому можемо запропонувати нашим клієнтам великий асортимент тари із натурального дерева як стандартної, так і виконаної за індивідуальними розмірами, а також доступні ціни та поставки в строк. Європіддони купити в Києві у нас - означає придбати якісну продукцію, яка відповідає всім міжнародним стандартам.
Вам необхідні надійні європіддони? Купити (Київ) їх не складе труднощів в нашій компанії.