Вартість європалету

Європалет - річ, без якої неможливо уявити сучасні складські приміщення та великі супермаркети. Використання європалетів у виробництві, транспортуванні і зберіганні різноманітних харчових і промислових товарів дозволяє вберегти продукцію від ненавмисного псування. Товар надходить на прилавки магазинів або безпосередньо в руки споживачів в належному вигляді і стані. Європалети також сприяють спрощенню процедури завантаження і розвантаження товарів за допомогою складських навантажувачів. Корисність європалетів недооцінювати не варто. Це безсумнівно потрібне пристосування.

Вартість європалетуВартість європалету буде залежати від багатьох факторів. Це, насамперед, вид і якість матеріалу, з якого палет виготовлений. Ціна європалету з дерева, пластмаси, заліза обов'язково буде відрізнятися. На вартість європалету будуть також впливати його розмірні параметри. Чим більше палет, тим дорожче він буде коштувати. Втім, сьогодні європалети виготовляють у більшості випадків в однаковому, обумовленому європейським стандартом, розмірі.

Ну і, звичайно ж, вартість європалету буде в значній мірі залежати від цінової політики продавця. Одні й ті ж палети в одних компаніях будуть коштувати дорожче, в інших дешевше. Як показує багаторічна практика, вигідніше купувати європалети у виробничих компаніях. На підприємствах, які самі займаються виготовленням європалетів, вартість на продаж продукції буде найбільш прийнятною.

Виробниче підприємство «Палет-експерт» пропонує таку вартість європалету, яка буде доступною кожному споживачеві.

Крім того, що вартість європалету нашого виробництва відносно невелика, наша продукція також відрізняється відмінною якістю, підвищеною міцністю і довгим експлуатаційним терміном.