Піддони дерев'яні нові

Наша компанія займається виробництвом і реалізацією дерев'яних піддонів вже не перший рік. Спочатку, виробництво нових дерев'яних піддонів було побічною діяльністю нашої компанії, але сьогодні ми маємо лідируюче положення в області виробництва дерев'яної тари. Значна частина нашої продукції відправляється на експорт в Італію, Німеччину і Чехію.

Піддони дерев'яні нові Піддони дерев'яні нові піддони дерев'яні нові є допоміжним елементом для складування, навантаження або переміщення різного роду продукції. Вони є невід'ємною частиною будь-якого складу або виробничого цеху. Наші піддони відрізняються граничною міцністю і стійкістю до зовнішніх пошкоджень. З нашими піддонами транспортування будь-якого продукту стане гранично безпечним.

Завдяки інноваційним технологіям нашого виробництва, ми надаємо гранично високу якість за справедливою ціною. Піддони дерев'яні нові користуються високим попитом і в Україні. За бажанням замовника, є можливість наносити логотип компанії на піддони за допомогою випалювання. Це буде дуже корисно для відмінності Ваших піддонів від чужих, при використанні їх як поворотної тари.

Матеріал, що використовується для виробництва піддонів, закуповується тільки у перевірених і надійних постачальників для гарантії високої якості нашого продукту. Наші піддони дерев'яні нові витримують значні вантажі і не чутливі до особливостей виду транспортування.

Купуйте піддони дерев'яні нові у нас і ми допоможемо Вам розрахувати оптимальний варіант розміру і матеріалу виходячи з галузі використання і специфіки Вашої продукції.

Ми відкриті до пропозицій і розглянемо кожне, прислане нам, креслення. З усіх питань, щодо нових дерев'яних піддонів, телефонуйте за названими на сайті номерами, і ми обговоримо з Вами всі нюанси нашої продукції.