Європіддони EPAL

Європіддони EPALЗацікавлені поставками товару в Європу і безпекою його транспортування? Європіддони EPAL відповідають прийнятим стандартам і воістину спрощують роботу зі всілякими вантажами на складі, підвищують зручність розвантаження і завантаження товару. Такі європіддони екологічні і дозволяють надати товару стійке положення, зберігаючи його від зовнішньо-механічних ушкоджень.

Європіддони EPAL надаються підприємствам, завдяки дотриманню вимог стандарту якості і як наслідок наявності належної ліцензії. Ми невпинно контролюємо відповідний рівень якості піддонів і зацікавлені надавати замовникам істинно надійну продукцію, ціна якої розумна.

Вибравши європіддони EPAL, Ви не будете сумніватися в їх вантажопідйомності та довговічності служби. Застосовувати такі піддони можна для продукції практично будь-якого типу. Завдяки нетоксичності використаного у виробництві піддонів матеріалу, вони часто застосовуються для продукції харчової галузі.

Зацікавили європіддони EPAL? Завдяки стабільним обсягами виробництва, ми можемо надавати такі піддони за привабливою вартістю.

Прийміть зважене рішення на користь піддонів, характеристики яких визнані в Європі. Запропоновані європіддони EPAL ми готові надати Вам в необхідних кількостях, а якщо Вас цікавлять піддони іншого типу, для значних обсягів замовлення ми готові виготовити піддони нестандартних розмірів і нанести на них логотип Вашої організації.

Необхідні європіддони EPAL? Такі піддони наділені непідробною якістю і в повсякденній експлуатації безперечно Вас не розчарують. Зателефонуйте нам і ми надамо воістину найкращі піддони в необхідних для потреб Вашого підприємства кількостях і по істинно помірної вартості.