Доставка піддонів

Піддони мало виготовити або відремонтувати. Їх потрібно доставити у потрібне споживачу місце. Піддони товарними партіями вивозяться, як правило, автотранспортом. В стандартний напівпричіп об’ємом 90м3 при дотриманні технології укладання поміщаються 756 нових або бувших у використанні європіддонів, полегшених можна завантажити більше. Вага вантажу у фурі буде приблизно 15...22 т. Завантаження заднє, здійснюється за допомогою навантажувача та входить у вартість продукції. Час завантаження залежить від необхідної кількості товару та від технічного стану напівпричепа і складає приблизно 2,5 години. Головною вимогою для прискорення процесу є ширина кузова 2,45 м та рівна підлога. Як правило, переважна більшість сучасних іномарок цьому відповідає. Завантаження невеликих автомобілів теж проблем не викликає. Розміри та стан рухомого складу впливають тільки на кількість піддонів, яку ви зможете забрати.

європіддон б/вЗавантаження невеликих вантажівок-іномарок обмежується, як правило, вагою, а не розміром будки. Слід мати на увазі, що стандартний європіддон б/в важить приблизно 22...25 кг, новий– до 30 кг (залежить від вологості), полегшений б/в – 15...18 кг. Тому в MAN або DAF вантажопідйомність яких 4,5 т (повна маса 8 т) завантажити 300 нових європіддонів не можливо, не зважаючи на те, що дозволяє об’єм будки. Деякі намагалися це зробити,  не варто повторювати їхній досвід.

Автотранспорт, який ми маємо в наявності, спеціально пристосований для перевезення піддонів та вміщує 300, 350 або 700 піддонів будь-якого типу. Доставка в межах м. Києва та ближнього передмістя швидка та недорога. Для постачання в інші міста України, Європи, інші країни бувшого СНД можлива організація попутного транспорту (з оплатою ходки в одну сторону).

Зручний сайт для можливості підрахувати відстань між містами: www.lardi-trans.com/distance/index.php