Європіддони дерев'яні

Європіддони дерев'яніОсобливим різновидом дерев'яної тари є європіддон. Така своєрідна підставка під товар використовується на багатьох торгових підприємствах з метою захисту продукції від псування. Європіддони дерев'яні також сприяють спрощенню роботи з вантажами. Завдяки наявності спеціальних пазів в підставі європіддона, навантажувач може легко його підхопити, підняти, опустити, перемістити в потрібне місце. Піддони відрізняються тим, що при досить тривалому терміні експлуатації коштують недорого. Таким чином, покупка європіддонів не є обтяжливим заходом навіть для бюджету невеликого підприємства.

Європіддони можуть виготовлятися не тільки з дерева. Досить часто можна зустріти піддони з пластику або металу. Тим не менш, саме європіддони дерев'яні користуються найбільшою популярністю. До їх переваг віднести можна невелику вагу, високу стійкість до пошкоджень, легкість в обігу і ремонті. Дійсно, щоб відремонтувати дерев'яний піддон, достатньо буде мінімуму інструментів і часу. Навіть якщо європіддон не підлягає реставрації, його можна легко замінити без особливого збитку фінансовим запасам підприємства.

Сьогодні в Україні можна купити європіддони дерев'яні різного розміру, форми і якості. Розмір піддону може бути стандартним (відповідним ДСТУ) або нестандартним. Це залежить від потреб кожного конкретного підприємства, для якого ці піддони будуть виготовлені. Незалежно від розмірних параметрів, європіддони дерев'яні повинні відповідати вимогам стандартів якості. Використання неякісних піддонів може бути небезпечним. До того ж, неякісні дерев'яні європіддони не зможуть похвалитися тривалим терміном служби.

Європіддони дерев'яні найвищої якості виробляє на замовлення підприємство «Палет-експерт».