Європіддон, палети

В якості простої, але неймовірно зручною тари, європіддон, палети застосовуються сьогодні на різних підприємствах. Така тара надана Вашому підприємству може бути в необхідних розмірах і кількостях. Залежно від призначення і запланованих навантажень, європіддони бувають різних типів.

Європіддон, палетиЄвропіддон, палети повномірно відповідають прийнятим стандартам, а за їх належною якістю ми ведемо невпинний контроль. Європіддони виробляються з деревини різних типів, а їх складання здійснюється за допомогою спеціального типу цвяхів. Якщо Вас цікавить воістину екологічна тара для європіддонів - це саме те, що Ви шукаєте.

На європіддон, паллету при потребі можна нанести логотип Вашого виробництва. Це буде неймовірно зручно при співробітництві з різними торговими підприємствами і дозволить швидко знаходити свою тару. Представлені у нас піддони також полегшені, для порівняно меншою маси продукції і палети ширшого зразка для особливостей конкретної продукції.

Зацікавив європіддон, палети? Ми пропонуємо зручну і справді екологічну тару, ціна якої демократична.

Якщо Вам необхідні європіддон, палети в значних кількостях, ми готові розглянути можливість їх виготовлення в необхідних нестандартних розмірах. Наші піддони мають гідну вантажопідйомністю і справді незамінні в транспортуванні продукції і справді здатні забезпечити оперативність і зручність її розвантаження або навантаження.

Європіддон, палети також спрощують зберігання продукції на складі. Така тара витримує значні навантаження, а використаний у виготовленні піддонів матеріал не зашкодить харчової продукції. Телефонуйте нам для замовлення піддонів і ми надамо відповідні типи та розміри за помірною вартістю.