Палети піддони ціна

Палети піддони цінаНа сьогоднішній день вже немає серйозних підприємств, які не замовляли б для своєї діяльності палети, піддони. Ціна даного вироби відносно невисока, але вони завжди потрібні підприємствам у великій кількості, тому якість палет є найважливішим фактором вибору. Якщо Ви хочете поширювати свої товари закордоном, для транспортування через митницю необхідні піддони або палети. Ціна виробу не так важлива, як наявність сертифіката якості.

Піддони необхідні для того, щоб вантажі не лежали на землі. Також їх зручно піднімати вантажопідйомником. До основи палет можна прив'язати дрібні предмети і мішки з сипучим вантажем. Завдяки недорогим за ціною піддонів типу палет на складах можна більш ефективно регулювати циркуляцію повітря, а перевізники можуть доставити товари в цілості й схоронності. Якість піддонів грає важливу роль в дотриманні безпеки на підприємстві. У разі розвитку грибка в деревині палет харчові продукти можуть виявитися зараженими і небезпечними для людей. Якщо дизайн палет або піддонів за вигідною ціною не відповідає стандартам EPAL, вони можуть зламатися і стати причиною нещасного випадку.

Ми рекомендуємо купувати тільки сертифіковані палети. Піддони, ціна яких встановлена ​​в більшості країнах виробників, більш імовірно проходять перевірку якості і є безпечними для експлуатації. Ви можете замовити у нас европоддони зі своєчасною доставкою прямо по телефону, який вказаний на сайті нашої компанії.

Ми виробляємо і доставляємо якісні вироби для транспортування і зберігання вантажів у великих кількостях по всій Україні. Нашими товарами користуються всі виробники і перевізники, які працюють на міжнародному ринку. Ви можете отримати безкоштовну консультацію, довідатися про ціни на наші піддони і замовити палети з сертифікатом якості по телефону.