Дерев'яні європалети

Дерев'яні європалетиДерев'яні європалети користуються вже довгий час широкою популярністю і повсюдним поширенням за рахунок високої ефективності експлуатації і доступній вартості. Основними перевагами, якіми володіють дерев'яні європалети перед пластиковими, слід назвати:

  • вартість,
  • можливість ремонтувати,
  • сфера застосування.

Ціна на дерев'яні європалети буде значно нижче, ніж на аналогічні пластикові. Це дозволяє зробити бізнес і виробництво прибутковіше, скоротивши витрати на придбання піддонів. Піддони з дерева, на відміну від пластикових, можна ремонтувати в разі їх виходу з ладу, завдяки чому зростає загальний термін експлуатації тари.

Дерев'яні піддони можна використовувати практично скрізь, де необхідна тара для зберігання або транспортування продукції різного роду. Пластикові ж піддони використовуються переважно в харчовій галузі для зберігання продукції з підвищеною вологістю.

Придбати якісні дерев'яні європалети можна за цілком доступними цінами в компанії «Інтерпалета».

В даний час можна придбати тару, що розглядається як нову, так і тару б / у. Інший  вид може бути представлений дерев'яними європалетами, які піддавалисяь або не піддавались ремонту.

У нас Ви зможете підібрати піддони потрібного типу, якщо ж у Вас виникнуть питання, то наші менеджери на них дадуть відповідь, а також допоможуть з вибором оптимальної тари для Вашого виробництва. Ми також виготовляємо палети під замовлення, за вказаними Вами розмірами, можемо запропонувати термообробку піддонів і нанесення на них логотипу.

Телефонуйте нам і вибирайте надійні і довговічні дерев'яні європалет.