Купити європіддони ціна нові

Європіддони дуже часто використовуються в справі транспортування різних великогабаритних товарів. Особливо такий вид тари затребуваний в справі міжнародних перевезень вантажів. Европіддон — дерев'яна підставка, що відповідає певним вимогам. Піддон такий повинен відповідати в першу чергу загальноприйнятим розмірним параметрам. Також тут важливою є якість деревини. Деревина повинна бути міцною і термічно обробленою. На всі ці обставини потрібно звертати увагу, якщо з'явилася необхідність купити європіддони. Ціна на нові піддони буде трохи вищою за вартість бу тари. Але, якщо Ви плануєте використовувати піддони для перевезення товарів через митницю, то Вам неодмінно доведеться купити нові європіддони. Ціна тут буде менш важливим фактором, ніж дотримання митних правил, а точніше міжнародних санітарних норм.

Нові європіддони купити за ціною лояльною можна на нашому підприємстві. Ми пропонуємо тільки кращі піддони, які відповідають всім вимогам, і українським, і європейським. Ціна нових європіддонів, купити які можна у нас, все ж максимально виправдана собівартістю деревини і готових виробів, витратами на виробництво і кінцевою якістю.

Цікавить, де можна купити європіддони, ціна? Нові піддони для міжнародних перевезень завжди можна недорого купити в виробничій компанії «ПАЛЕТ-ЕКСПЕРТ».


Звертайтеся тільки до нас, якщо потрібно недорого і швидко купити європіддони. Ціна (нові піддони будуть дорожче старих) на всі види тари на нашому підприємстві лояльна для покупця. У нас досить велика виробнича база, за рахунок чого ми можемо швидко і без втрати якості виконати замовлення будь-якого обсягу. Тому, якщо потрібно терміново, багато, якісно і недорого, дзвоніть одразу нам.