Піддон палета

Піддон палетаЯкщо Ви вирішили, що для оптимізації роботи на Вашому підприємстві необхідний піддон, палета європейського зразка стане кращим рішенням. Цей виріб є підставкою з деревини вищого класу. Воно підходить для того, щоб фіксувати вантаж, пересувати його з допомогою вантажопідйомника і складувати без зайвих затримок. Ви можете дізнатися більше про користь европаллет на нашому сайті.

Піддони моделі палет дуже затребувані серед виробників різноманітних товарів та перевізників вантажів. В Україні особливо важливо вибирати сертифіковані палети в разі, якщо Ви працюєте на міжнародному ринку, так як на митниці перевіряють обладнання для транспортування. Палета є піддоном, який не тільки має тривалим терміном експлуатації, а й гарантовано не несе небезпеки споживачам. З огляду на збільшення кількості випадків зараження харчових продуктів грибком була створена організація EPAL, яка стежить за якістю виробництва піддонів. Палети виробництва даної асоціації мають сертифікат якості, а також володіють маркуванням. Наша компанія є членом міжнародної асоціації та піклується про безпеку споживачів. У Вас є можливість придбати якісні піддони, які не тільки довго прослужать, а й піднімуть репутацію Вашої компанії.

На офіційному сайті виробництва можна дізнатися більше про доступні моделях палет. Якщо Ви переходите на зовнішній ринок торгівлі, нема чого чекати штрафів - купуйте сертифікований піддон. Палета від EPAL спростить роботу комірників і перевізників Вашого товару, а також убезпечить співробітників і споживачів. Ви можете отримати безкоштовну консультацію по телефону, який вказаний на сайті нашої компанії.

Використання якісних і безпечних матеріалів піднімає Вашу компанію в очах партнерів. На сьогоднішній день якість не рівнозначно високу вартість, тому Ви можете просто зв'язатися з нами за телефоном, який вказаний на офіційному сайті виробника палет і замовити піддони необхідної моделі в будь-якій кількості. Ми надаємо доставку в будь-яке місто України.