Купити дерев'яні європіддони (ціна)

Купити дерев'яні європіддони цінаЯкщо Ви шукаєте надійну, екологічно чисту і стійку до великих навантажень транспортувальну тару, Вам варто купити дерев'яні європіддони. Ціна їх при цьому ще й прийнятна. Це прекрасний спосіб подбати про свою продукцію під час транспортувальних і вантажно-розвантажувальних робіт.

Вперше стало можливим купити дерев'яні європіддони (ціна їх з тих пір значно змінилася) ще багато років тому. Сьогодні у всьому світі використовують саме таку транспортувальну тару для різного роду продукції. Це найбільш оптимальний спосіб не тільки захисту товару від механічних пошкоджень, а й оптимізації всього бізнесу. Найголовніше, купити дерев'яні європіддони (ціна їх залежить від технічних характеристик) високої якості і виготовлені відповідно до сучасних стандартів ДСТУ. Особливо це важливо в тому випадку, коли продукція буде перевозитися в країни Європи.

Перевагами дерев'яної тари є не тільки її міцність і стійкість до навантажень. Крім того, таку тару можна використовувати багаторазово. Отже, якщо Ви хочете заощадити, завжди можна купити дерев'яні європіддони, ціна яких буде значно нижче, що були у вжитку. Такі піддони можуть бути першого і другого сорту. Відповідно, палети першого сорту знаходяться в більш новому стані і навіть можуть бути придатними для поставки продукції не тільки в межах України, а й до країн Європи.

Якщо ж Ви все-таки вирішили купити дерев'яні європіддони (ціна їх встановлюється виробником), варто звернути увагу ще на один ключовий момент в їх виборі. Вся дерев'яна тара повинна пройти спеціальну термічну обробку. Термообробка допомагає знищити всі мікроби і зробити тару безпечною для транспортування навіть харчової продукції. Ще краще купувати піддони, які відповідають вимогам санітарно-епідеміологічної служби.

Шукаєте, де купити дерев'яні європіддони, ціна яких прийнятна, а якість відповідає всім діючим вимогам? Тоді телефонуйте в компанію «Палет-експерт»!