Палети ціни

На сьогоднішній день найбільш популярними вважаються дерев'яні палети стандарту "euro-1". Такі палети ідеально підходять для фасування, зберігання, перевезення, навантаження / розвантаження більшості різноманітних товарів. Вони дуже гарні, якщо для роботи з товаром використовується спеціальна навантажувальна техніка. Конструкція піддонів "euro-1" розроблена з урахуванням, щоб вила навантажувача могли легко і надійно захоплювати піддон і всю продукцію, яка на ньому розташована.

Палети ціниЯк відомо, палети бувають не тільки дерев'яні, але також металеві та пластикові. Чому ж саме дерев'яні піддони найбільше полюбилися українським підприємцям і виробникам? Відповідь проста - різниця в ціні. Дерев'яні палети, ціни на які в рази нижче, ніж вартість аналогічних виробів з інших матеріалів, купувати значно вигідніше. Звичайно, хтось може заперечити, що сталеві та пластикові піддони набагато довговічніші і витриваліші. Тим не менш, хороший дерев'яний палет при правильному догляді і коректній експлуатації теж зможе абсолютно спокійно виконувати свої функції протягом багатьох років. Як уже з'ясувалося, на різні за якістю палети ціни теж будуть різними. Звичайно, кожен споживач має право сам вибирати, які палети купити для потреб підприємства. Тим не менш, багато хто вже переконався в доцільності придбання саме дерев'яних палет. Ціни доступні - головна, але не єдина їх перевага. Дерев'яні палети, ціни на які в більшості випадків доступні, мають гарну міцність і легко піддаються лагодженню.

У компанії «Палет-експерт» завжди можна купити відмінні нові і б/у палети, ціни на які завжди виправдані якістю.

Завдяки власному автоматизованому виробництву ми можемо запропонувати своїм клієнтам високоякісні палети, ціни яких, тим не менш, справедливо можна вважати оптимально доступними.