Нові європіддони

Нові європіддони - це конструкції з дерева, що забезпечують безпечне зберігання і транспортування різного виду товару. Сьогодні без дерев'яних піддонів не обходиться жоден склад або супермаркет. Навантаження і вивантаження товарів стає гранично комфортним і зручним завдяки використанню дерев'яних піддонів.

Нові європіддониНаша компанія реалізує старі і виробляє нові європіддони. Перевагою наших європіддонів є їх висока вантажопідйомність і якість. Ми використовуємо деревину не нижче другого сорту, а збірку виробляємо з використанням спеціального виду цвяхів, що забезпечують максимальну надійність структури.

Завдяки стабільним і серйозним обсягам виробництва, наша ціна залишається доступною для кожної компанії. Приймаючи замовлення на нові європіддони, ми готові розглянути Ваші креслення і взяти до відома специфіку Вашого товару. При необхідності, є можливість  виготовити для Вас полегшені дерев'яні піддони. На нові європіддони можна нанести логотип Вашої компанії, що послужить його впізнаваності серед інших.

Ми відкриті для Ваших пропозицій і персональних деталей замовлення. Телефонуйте нашим консультантам зараз і ми забезпечимо Вас всією необхідною для Вас інформацією щодо виготовлення нових європіддонів.

Додатково наша компанія займається термообробкою дерев'яних піддонів. Це буде корисно для тих, хто займається транспортуванням товару і за межами України. При оформленні замовлення в нашій компанії на нові європіддони, Ви можете також замовити їх доставку нашим автотранспортом. Телефонуйте сьогодні і ми допоможемо відібрати для Вас найкраще рішення щодо ціни, якості і товару, для якого ви оформлюєте замовлення на дерев'яні піддони.