Європіддони Україна

Європіддон - невід'ємна частина кожного складського приміщення. Вони практичні і зручні. Мають високу вантажопідйомність, оптимальний розмір і не чутливі до зовнішніх впливів, що робить їх максимально ефективним способом практично для будь-якого виду транспортування. В Україні європіддони можна купити у нас. Ми маємо серйозний досвід у виготовленні дерев'яної тари і гарантуємо її якість, надійність і міцність.

Європіддони УкраїнаЗавдяки європіддонам дуже зручно вантажити товар в автомобілі і діставати його звідти. Транспортування з використанням дерев'яного піддону зберігає Ваш товар в граничній безпеці. Якщо Ви використовуєте на складі вантажну техніку, то європіддони будуть для Вас оптимальним рішенням. В Україні європіддони користуються великим попитом, завдяки їх зручності.

Розмір наших європіддонів - 800х1200х145 мм, а максимальна вантажопідйомність до 1500 кг. Використовувана у виробництві деревина не нижче другого сорту, а матеріалом служать сосни, ялиці та смереки. Завдяки нашим гвинтовим і єршовим цвяхам, європіддони оснащені додатковою міцністю. У нашій компанії (Україна) європіддони можуть бути, в залежності від бажання клієнта, оснащені логотипом. Це буде дуже зручно для постачальників продуктів, що використовують дерев'яні піддони, як поворотну тару.

Європіддони (Україна) використовуються повсюдно як у складах і цехах виробництва, так і в гіпермаркетах. Якщо Вас цікавлять полегшені піддони, оформити замовлення можна у нас. Вони виробляються за тією ж технологією, що і європіддони, але мають меншу вантажопідйомність, що буде корисно в залежності від специфіки Ваших товарів.

Європіддони (Україна) у нас можна виготовити за Вашим кресленням, розрахованим на певну область використання у Вашій компанії.

Ми відкриті до співпраці як для одного, так і для постійних замовлень. Наші фахівці розглянуть всі ваші запитання, індивідуальні пропозиції і зроблять все необхідне, щоб Ви залишилися повністю задоволені нашими європіддонами (Україна).