Європіддони бу

Одним з найбільш поширених видів дерев'яної тари є піддони, зокрема європіддони, які використовуються в різних сферах діяльності. Основною їх функцією є забезпечення зручності зберігання і транспортування вантажів різних типів.

Сьогодні можна купити європіддони нові або вживані. Європіддони бу є в багатьох випадках досить рентабельним рішенням, коли, наприклад, фінансові можливості підприємства не дозволяють придбати нову тару.

Вибирати європіддони бу слід дуже ретельно. Оптимальним же буде рішення придбати тару в надійній компанії, яка може гарантувати якість надаваних європіддонів, збереження всіх експлуатаційних властивостей. Також не можна забувати про необхідність фітосанітарної обробки, якщо європіддони бу потрібні для транспортування вантажів за кордон.

Якщо Вас цікавлять надійні європіддони бу за невисокою ціною, то звертайтеся в компанію «Палет-експерт».

Ми пропонуємо дерев'яну тару бу європейського, а також українського виробництва. У нас представлений широкий асортимент на європіддони бу, тому можна підібрати оптимальний варіант за станом, конструктивом і навіть кольором.

Європіддони є незамінними пристосуваннями на складських приміщеннях, різних торгових майданчиках. Вантажі можуть мати різну вагу, тому при виборі тари слід звернути увагу на вантажопідйомність піддону. Це - одна з найважливіших характеристик будь-яких європіддонів бу і нових.

Ми із задоволенням проконсультуємо Вас з нашої дерев'яної тари, а також допоможемо у виборі оптимального варіанту. Якісні і недорогі європіддони бу Ви завжди можете купити у нас.