Виготовлення європіддонів

Виготовлення європіддонівПіддон - це дерев'яна тара, яка призначається для поліпшення процесу перевезення, навантаження і вивантаження товару. Використовуючи піддони, можна не боятися пошкодити товар вантажопідйомним пристроєм. Виготовлення європіддонів стає все більш актуальним. Адже кожен підприємець хоче зберегти цілим свій товар під час транспортування.

Що відрізняє виготовлення європіддонів від звичайних піддонів? Історія піддонів почалася давно. Перші стандарти для розмірів європіддонів були пов'язані з габаритами вагонів, в яких вони перевозилися. У наш час вони залишилися колишніми. Багато компаній займаються також виготовленням європіддонів таких розмірів, які необхідні Клієнту. Проста конструкція піддонів дозволяє вантажопідйомним пристроям піднімати товар з декількох положень.

Європіддони можуть виготовлятися з різного матеріалу. Основні матеріали - це метал, пластмаса і дерево. Виготовлення європіддонів з дерева вважається екологічно чистим на відміну від, наприклад, виготовлення європіддонів з пластмаси. Але це не означає, що дерев'яні піддони менш міцні і якісні. Якщо використовувати твердий сорт деревини, піддони будуть дійсно міцними. Вони підійдуть навіть для тривалого транспортування товару.

Фірма «Палет-експерт» займається виготовленням європіддонів різних розмірів високої якості.

Всі піддони виготовляються з якісної деревини і за допомогою сучасних автоматичних технологій. У нас широкий асортимент піддонів. Це дає можливість кожному Клієнту підібрати піддон, який ідеально підійде під його товар.

Наші піддони збережуть Ваш товар цілим під час навіть самої тривалого транспортування!