Про компанію ПП "Фідес"

Датою створення нашої компанії можна вважати 1998 р., коли було створено підприємство, яке займалося розпиловкою, сушкою дошки та виготовленням столярних виробів; виробництво піддонів було побічною гілкою бізнесу. У 2003 р, на базі декількох підприємств була створена фірма ПП "Фідес", яка почала спеціалізуватися саме на виробництві  дерев’яних піддонів. На сьогоднішній день наша фірма – один з найбільших виробників тари в Україні. Наша виробнича ділянка обладнана сучасним італійським обладнанням. Використання новітніх типів обладнання дозволяє виробляти високоякісні піддони, які придатні для використання в будь-яких типах автоматичного пакувального обладнання, а масовість виробництва дозволяє пропонувати їх клієнтам за лояльними цінами. Наявність сушки дає можливість дотримання суворих норм ІРРС, що в свою чергу дозволяє використовувати піддони для відправлення Вашого товару за кордон, а також спеціальні вимоги щодо вологості (наприклад піддони під папір).

Для більш кращого та оперативного обслуговування наших замовників ми створили автопарк із сучасних іномарок, який постійно поповнюється, в якому, на сьогоднішній день, є в наявності машини вантажопідйомністю від шести до двадцяти п’яти тон. Це дозволяє нам постачати партії від 300 до 750 шт у різні міста України та не нести при цьому значних фінансових витрат, що сприятливо відображується на вартості піддона для кінцевого споживача.

Значна частина нашої продукції експортується до Чехії, Германії, Італії та Росії. Ми маємо великий досвід  постачання в ці країни, як безпосередньо піддонів, так і товарів на піддонах. Будемо раді бачити і Вас у колі наших клієнтів!