Європіддон

ЄвропіддонОдним з представників справді затребуваних видів дерев'яної тари, сьогодні є европоддон. Він широко застосовується практично кожним сучасним підприємством для забезпечення належного захисту товару від зовнішньо-механічних впливів в процесах транспортування або при зберіганні.

Европоддон вважається воістину унікальною тарою внаслідок того, що дозволяє будь-якого товару зберігати необхідну стійкість під час транспортування, забезпечує простоту його навантаження, зручність і швидкість розвантаження, значно спрощує сортування і зберігання важливої ​​продукції на складі.

Більш того, європіддон дійсно екологічний. Матеріалом для таких піддонів служить деревина і тому на ньому без сумнівів можна зберігати будь-якого виду харчові товари, які не будуть схильні до токсичних впливів або швидко псуватися через матеріал своєї тари.

Потрібен надійний в експлуатації європіддон? Ми пропонуємо перевірену тару, вартість якої розумна.

Рекомендований нами європіддон досить міцний і постійні зміни температури не страшні йому. Однак не бажано в такій тарі зберігання продукції в надмірно вологих місцях або біля відкритих джерел вогню. При дотриманні інтуїтивно зрозумілих правил експлуатації, наш європіддон прослужить Вам воістину тривалий термін, гідно оберігаючи Вашу продукцію.

Плануєте замовити європіддон і Вас цікавить наявність необхідного Вам конкретно розміру? Уточнити всі тонкощі рекомендованого нами товару або задати питання, найкраще зателефонувавши за вищевказаними контактними телефонами підприємства, по яким Вас забезпечать належною консультацією, швидко оброблять замовлення.