Дерев'яні піддони палети

Дерев'яні піддони палетиВам необхідні дерев'яні піддони? Палети з натуральних матеріалів не тільки високі в ціні, але також повинні відповідати безлічі вимог якості. Наприклад, вироби з виключно міцної деревини повинні мати тривалим терміном експлуатації, витримувати певне навантаження і бути безпечним у використанні. Не кожна людина може перевірити виріб за всіма критеріями, тому існує міжнародна організація контролю якості дерев'яних палет EPAL. Піддони від виробників даної асоціації мають сертифікат якості, який гарантує безпеку Вашим співробітникам і споживачам.

Неякісні піддони в минулому ставали причиною нещасних випадків на складах, вони завдавали шкоди вантажам, особливо харчовим продуктам. Через загрозу зараження продуктів через дерев'яні палети, піддони даної моделі було вирішено перевіряти на наявність грибка і мікроелементів. Виробники змушені регулярно перевіряти свої вироби, але це виправдано безпекою споживачів і оптимізацією роботи на підприємствах наших клієнтів.

Якщо Ви зацікавлені в тому, щоб торгувати своїми товарами на міжнародному ринку, ми рекомендуємо придбати сертифіковані піддони. Дерев'яні палети від членів асоціації EPAL не тільки підвищують Вашу репутацію, але і дозволяють провезти товари через кордон без шкоди Вашим покупцям.

Наша компанія є одним з найбільших постачальників дерев'яних виробів для транспортування і зберігання вантажів в Україні. На нашому офіційному сайті можна дізнатися більше про дерев'яні піддони. Палети нашого виробництва доступні в різних варіантах. Наші співробітники докладно описали всі представлені моделі. Щоб здійснити замовлення, Вам потрібно лише подзвонити по телефону, який вказаний на офіційному сайті компанії.


Також у Вас є можливість отримати безкоштовну консультацію з приводу покупки дерев'яних піддонів. Палети високої якості українського виробництва можна замовити з доставкою в будь-якій кількості. Наші послуги діють по всій Україні.